kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

1

Новини

Держпідприємництво активно працює над оцінкою адаптації вітчизняного бізнесу до європейських ринківДержпідприємництво активно працює над оцінкою адаптації вітчизняного бізнесу до європейських ринків

1gagk

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва та місія ЄС провели чергову зустріч Заступник Голови Держпідприємництва, координатор SBA (Small Business Aсt, Акт про малий бізнес) в Україні, Олег Шейко зустрівся з представниками Генерального Директорату Єврокомісії з питань підприємництва та промисловості.

 

Під час зустрічі Олег Шейко ознайомив Європейську сторону з результатами діяльності Держпідприємництва України у сфері дерегуляції та підтримки підприємництва. Також учасники обговорили плани Української сторони щодо створення Навчального центру з розвитку підприємництва та підприємливості для країн-членів Східного Партнерства.

Олег Шейко зазначив: «Держпідприємництво має безпосередній вплив на розробку політики підтримки і розвитку малого та середнього бізнесу. Служба розробила довгострокову програму підтримки підприємництва. Наразі реалізуються заходи щодо її впровадження

Сторонами обговорено питання майбутнього співробітництва щодо:

- оцінки адаптації Акту про малий бізнес в Україні;

- участі України у проектах COSME (Competitiveness of enterprises and SMEs). Мета COSME 2015-2020 – малі та середні підприємства, що шукають нові шляхи на Єдиний Ринок і ринки країн Третього світу.

Нагадаємоз травня цього року Держпідприємництво активно працює з місією ЄС у напрямку бізнес-навчання в Україні.

Варто зазначити, що на 16 жовтня запланована зустріч представників Держпідприємництва та експертів Європейської Організації Економічного розвитку (ОЕСР) з метою уточнення методології оцінки SBA.

Задля якісної роботи над оцінкою впровадження SBA в Україні планується створення робочої групи із зазначеного питання. Така робоча група буде складатися з органів державної влади, представників громадських організацій та приватного сектору.

Місію ЄС представляли: Керівник Управління міжнародних відносин генерального директорату Європейської Комісії з питань підприємництва та промисловості Крістос Киряціс (Греція), Радники зі стратегічних питань Катя Модрик-Скрабало (Хорватія) та Міхаела Хауф (Німеччина), Менеджер програм у Генеральному директораті Європейської Комісії з питань розвитку та співпраці Габріель Блан (Франція), Координатор сектору «Розвиток Приватного Сектора» Представництва ЄС в Україні Борис Філіпов (Болгарія).