kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Головні новини

25
Дек

ЗАРПЛАТИ У НАСТУПНОМУ РОЦІ МОЖУТЬ ЗРОСТИ НА 70%

on 25.12.2018 17:22.

ЗАРПЛАТИ У НАСТУПНОМУ РОЦІ МОЖУТЬ ЗРОСТИ НА 70%

Зарплати у наступному році можуть зрости до 70%. Про це говорить експерт із питань працевлаштування Тетяна Пашкіна.

За її прогнозами, наступного року середня зарплата в Україні може перевищити запланований НБУ показник у 11,5 тис. грн. Причина у так званій «гонці озброєнь» на міжнародному ринку праці.

24
Дек

Уряд збирається провести комплексну реформу ринка праці

on 24.12.2018 17:22.

Міністерство соціальної політики в середньостроковій перспективі планує провести комплексні реформи ринку праці, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу міністерства.

Уряд збирається провести комплексну реформу ринка праці

Про це під час прес-конференції поінформував міністр соціальної політики України Андрій Рева.

23
Дек

СІМ СТОВПІВ НОВОГО ВАЛЮТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ

on 23.12.2018 17:12.

news1.22.12.18НБУ оприлюднив останній із семи проектів нормативно-правових актів, які з 7 лютого 2019 року стануть основою для нової ліберальної системи валютного регулювання, передбаченої Законом «Про валюту і валютні операції». Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Норми опублікованого проекту Положення про застосування заходів захисту спрямовані на протидію кризовим явищам. Документ матиме тимчасовий характер дії – до остаточного переходу до повної свободи проведення валютних операцій. 

19
Дек

С 2019 года мораторий на проверки бизнеса отменяется – к кому нагрянут ревизоры

on 19.12.2018 17:18.

Больше остальных предпринимателям нужно опасаться Гоструда и налоговиков

Мораторий на проверки малого и среднего бизнеса (МСБ), который впервые ввели в августе 2014 года, а затем неоднократно продлевали, истекает через две недели. И, похоже, на этот раз власти лонгировать поблажки не намерены. По крайней мере такой нормы нет в тексте закона о госбюджете на 2019 год, принятого парламентом и подписанного Президентом. А ведь именно таким образом правительство продлевало мораторий на проверки последние пару лет.

И хотя бизнес все еще надеется на продление моратория, эксперты рекомендуют не делать ставку на благосклонность властей в преддверии выборов. И советуют 110 тысячам предприятий тщательно подготовиться к приходу незваных гостей.

07
Дек

Бізнес зацікавлений в фахівцях і готовий до мотивації персоналу

on 07.12.2018 09:32.

Fx2KJKB2З кожним роком на ринку праці зростає ситуація, коли з одного боку, чимала кількість людей шукає роботу, з іншого - підприємці в пошуках персоналу.

В цьому алгоритмі є ключове слово –запит на «фахівців». Підприємцям довелося вивести формулу їх підготовки.  

Університетська освіта є базовою, і мало дає розуміння роботодавцю про знання і вміння фахівця. Іноді спрацьовує рівень рейтинговості вуза, але усі подальші відносини між роботодавцем та співробітником базуються на інтересах та мотивації, які мають привести до спільного результату. Саме інтерес і мотивація є тим критерієм, який визначає умови роботи та рівень оплати.