kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

canva-photo-editorcanva-photo-editor 1canva-photo-editor 2

Прес-конференція: «Презентація роботи інтернет-порталу щодо укладання договорів пайової участі власниками тимчасових споруд»

Завтра, 23 вересня 2014 року, об 11:00 у Інформаційній агенції «Укрінформ» (зала 1) відбудеться Прес-конференція: «Презентація роботи інтернет-порталу щодо укладання договорів пайової участі власниками тимчасових споруд».

 business41

З 23 вересня вступає в дію рішення Київради щодо сплати підприємцями пайової участі. Це стане першим кроком на шляху до швидкого та прозорого впорядкування діяльності МАФів. Практична реалізація рішення відбудеться через портал Містобудівного кадастру Києва. На ньому власники тимчасових споруд зможуть подати  заявки щодо сплати пайової участі, а також проконтролювати їх опрацювання.

Презентуватиме новий інструмент для підприємців заступник директора Департаменту містобудування та архітектури – начальник Служби містобудівного кадастру Андрій Вавриш.  

Хто зможе оформити документи, щоб працювати в межах законодавчого поля, а які кіоски будуть демонтовані? Як ресурси містобудівного кадастру Києва спростять процедуру подання документів для підприємців? Про графік демонтажу МАФів, перевірку законності розміщених кіосків, коефіцієнт оплатності пайової участі та методи боротьби з корупцією – всі ці питання ми розглянемо під час прес-конференції.

 Адреса Укрінформу: вул. Б. Хмельницького, 8/16  (ст. м. "Театральна").

Акредитація на місці.

Новини Асоціаціі

Асоціація власників малого та середнього бізнесу розпочала співпрацю з Центрами зайнятості. Наразі планується підписання угод зі Львовом та Миколаєвим –...
У рамках співробітництва у сфері взаємодії та розвитку між Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києвіта Асоціацією малогота середнього бізнесу...
Голова правління ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» Руслан Соболь став повноважним представником Української...
Голова правління «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» Руслан Соболь та голова...
Голова Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь та начальник Головного територіального...