kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

1

Сезонні кіоски розміщуватимуть з урахуванням пропозицій киян

Створення справді прозорих умов організації роботи сезонної торгівлі — ключове завдання, яке стоїть сьогодні перед владою міста. Про це заявив під час зустрічі з представниками виробників безалкогольних напоїв директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Максим Кузьменко.

4Він наголосив, що програма розміщення об’єктів сезонної торгівлі, над якою зараз працюють фахівці кількох департаментів КМДА, буде максимально враховувати побажання представників бізнесу та підприємців, однак її кінцева мета — порядок у столиці та зручність для киян і гостей міста.

«Наш основний обов’язок — повернути столиці її справді привабливий вигляд,— сказав Максим Кузьменко.— За останні роки Київ почав перетворюватися на базар з величезною кількістю невпорядкованих кіосків, палаток. Часто вони заважають проходу, займають проїжджі частини. Ми фіксуємо безліч скарг від людей, і з цим треба щось робити».

За його твердженням, про «зачистку» не йдеться — потрібно не словами, а справами навести лад у Києві. «Це питання не політичне — бо кожен, хто приходив до влади, говорив про необхідність впорядкування. Але ми започатковуємо прозору і зрозумілу для всіх схему розташування об’єктів сезонної торгівлі»,— наголосив директор Департаменту.

Представники бізнесу, присутні на зустрічі, мають схожі погляди. Для них важливий прибуток, але підприємці підкреслюють, що також живуть у цьому місті й хочуть, щоби Київ був привабливим. Якщо спільними зусиллями питання вдасться вирішити, то це буде найкращим результатом у курсі, який визначила міська влада, переконані вони.

Джерело: www.kreschatik.com.ua

Новини бізнесу

15 лютого керівник департаменту підтримки та розвитку підприємництва Асоціації Вадим Лавренюк взяв участь в роботі круглого столу «Мораторій на перевірки...
У ВРУ зареєстровано законопроект, яким пропонується усунути норми законодавства, які створюють несприятливі умови ведення бізнесу в країні.
На 2019 рік Управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини заплановано 1 983 перевірки операторів ринку.
Розвиток економіки та стабільність валютного курсу, а також соціальні гарантії держави напряму залежать від бізнес середовища та сприятливого інвестиційного клімату.
Штрафы за нарушение трудового законодательства единщикам уменьшат в 10 раз.