kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

1

Сезонні кіоски розміщуватимуть з урахуванням пропозицій киян

Створення справді прозорих умов організації роботи сезонної торгівлі — ключове завдання, яке стоїть сьогодні перед владою міста. Про це заявив під час зустрічі з представниками виробників безалкогольних напоїв директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Максим Кузьменко.

4Він наголосив, що програма розміщення об’єктів сезонної торгівлі, над якою зараз працюють фахівці кількох департаментів КМДА, буде максимально враховувати побажання представників бізнесу та підприємців, однак її кінцева мета — порядок у столиці та зручність для киян і гостей міста.

«Наш основний обов’язок — повернути столиці її справді привабливий вигляд,— сказав Максим Кузьменко.— За останні роки Київ почав перетворюватися на базар з величезною кількістю невпорядкованих кіосків, палаток. Часто вони заважають проходу, займають проїжджі частини. Ми фіксуємо безліч скарг від людей, і з цим треба щось робити».

За його твердженням, про «зачистку» не йдеться — потрібно не словами, а справами навести лад у Києві. «Це питання не політичне — бо кожен, хто приходив до влади, говорив про необхідність впорядкування. Але ми започатковуємо прозору і зрозумілу для всіх схему розташування об’єктів сезонної торгівлі»,— наголосив директор Департаменту.

Представники бізнесу, присутні на зустрічі, мають схожі погляди. Для них важливий прибуток, але підприємці підкреслюють, що також живуть у цьому місті й хочуть, щоби Київ був привабливим. Якщо спільними зусиллями питання вдасться вирішити, то це буде найкращим результатом у курсі, який визначила міська влада, переконані вони.

Джерело: www.kreschatik.com.ua

Новини бізнесу

З 2019 року поновлюються перевірки бізнесу. Однак на сьогодні важко однозначно говорити, що бізнес виходить з тіні лише під тиском...
Хотя Гоструда не была ограничена в проведении проверок во время действия моратория, на 2019 год у нее также грандиозные планы.
Национальный банк с 1 апреля 2019 года внедрит международный номер банковского счета IBAN. Об этом говорится в сообщении пресс-службы НБУ,...
Державна фіскальна служба оприлюднила перелік підприємств для планових перевірок у 2019 році. Про це повідомляється на сайті ДФС. Зазначається, що до переліку...
На предприятиях считают, что она будет иметь больший эффект для госбюджета С начала 2019 года завершается мораторий на проверки бизнеса,...