kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

1

Підприємці вимагають звільнити новопризначених голів столичних податкових інспекцій

news 11

Антирейдерський союз підприємців України оголосив та проводить громадянську акцію прямої дії. Вони вимагатимуть звільнення із системи ДПС України новопризначених керівників столичних підрозділів податкової служби, які були задіяні в корупційних схемах по виведенню коштів з бюджету України, та щодо яких були порушені кримінальні впровадження. Про це представники союзу заявили в ході прес-конференції, передає кореспондент Страйку.

За їх словами, до таких службовців відносить:

  • Бусарєва В.В., в.о. начальника ГУ Міндоходів в м. Києві ( у недалекому минулому начальника Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Міністерства доходів і зборів, яке очолював О.Клименко.)
  • Мальцеву В.В.- начальника ДПІ у Шевченківському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві ( у недалекому минулому начальника Департаменьту обслуговування платників податків Міндоходів України)
  • Кучеренко О.Є. – в.о. начальника ДПІ у Святошинському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві.

“Антирейдерський Союз не допустить того, щоб корупціонери продовжували і далі “рулить” фінансовими потоками держави, “душити” малий та середній бізнес та використовувати Державну сдужбу заради збагачення”,- зазначає директор антирейдерського Союзу підприємців України Андрій Семидідько.

Новини бізнесу

15 лютого керівник департаменту підтримки та розвитку підприємництва Асоціації Вадим Лавренюк взяв участь в роботі круглого столу «Мораторій на перевірки...
У ВРУ зареєстровано законопроект, яким пропонується усунути норми законодавства, які створюють несприятливі умови ведення бізнесу в країні.
На 2019 рік Управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини заплановано 1 983 перевірки операторів ринку.
Розвиток економіки та стабільність валютного курсу, а також соціальні гарантії держави напряму залежать від бізнес середовища та сприятливого інвестиційного клімату.
Штрафы за нарушение трудового законодательства единщикам уменьшат в 10 раз.