kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

canva-photo-editorcanva-photo-editor 1canva-photo-editor 2

Блоги

До чого призведуть нові законопроекти влади?

 Руслан Соболь, голова ГС "Асоціація власників малого та середнього бізнесу.

 

   Законодавча ініціатива уряду про загальну фіскалізацію бізнесу набирає резонанс в суспільстві. У   найближчому майбутньому абсолютно всіх підприємців переведуть на звіт через касові апарати.

Від продажу землі виграють українці

Руслан Соболь, голова ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу»

 

   Неодноразово чув міркування про те, що якщо в Україні відкриється ринок землі, то її розкуплять   іноземці, а українці залишаться без роботи.

Руслан Соболь, голова ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу». Про легалізацію грального бізнесу

   Президент Володимир Зеленський розпорядився прийняти закони про легалізацію ігрового бізнесу до 1 січня   поточного року.

    В демократичних країнах з розвиненою економікою гральний бізнес легалізований. Але в Україні тривалий   час за рахунок тіньового ринку годуються міліціонери, прокурори, силовики та інші незацікавлені втратити   доходи особи.  А це сильно вдаряє по добробуту державного бюджету. Усі знають, що гральний бізнес в Україні   існує, але на законодавчому рівні - немає.

Підприємцем бути почесно

    Руслан Соболь, голова ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу»

   Давайте на хвилиночку уявимо портрет успішного підприємця в Україні - які асоціації виникають? Як правило,   українці майже нічого і не знають про професію підприємця. Лікар, юрист, економіст - таких фахівців цінують,   періодично заохочують. Зате від представників бізнесу у соціуму і у влади, величезні очікування, але при   цьому ніхто із них не задумувався: наскільки це складна безперервна щоденна праця. Особиста   відповідальність за власну справу перед собою, людьми, з якими працюєш, державою - оплата податків,   рахунків і отримання прибутку, а не рідко - і збиткі - все це на тлі постійної нестабільності. Відомо, що   підприємництво найважливіший елемент ринкової економіки, що пронизує всі її інститути. При цьому в   Україні досі немає державної програми підтримки малого та середнього бізнесу.

Електронний підпис - стопроцентний захист?


Blog1 
Руслан Соболь, голова ГС "Асоціація власників малого та середнього бізнесу"

   Онлайн-будинок юстиції - це прозора автоматизована система, що забезпечує отримання необхідних   сервісів в електронному режимі. Необхідність вистоювати черги перед кабінетами чиновників автоматично   відпала - оформити та отримати ряд документів, не виходячи з дому, стало можливим.