kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

Новини бізнесу

Планування держбюджету на 3 роки вперед: закон ухвалили у цілому

im578x383-bk doska.ioВерховна Рада ухвалила у другому читанні та цілому закон №9084 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України"

 

 

Законом створюється правова основа для запровадження середньострокового бюджетного планування.

 

Відповідно до документа, в Україні плануватимуть держбюджет на три роки вперед, що дозволить реалізовувати системні реформи, а також підвищить ступінь відповідальності розпорядників бюджету за ефективність своєї роботи.

 

Ринок саморегулюється - споживач робить вибір: розрахуватися електронними платіжками чи готівкою

166437Уряд виступив з ініціативою на законодавчому рівні закріпити систему безготівкових розрахунків. У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі пропонують поетапне переведення бізнесу на безготівкові розрахунки, залежно від сфери їх діяльності, до 1 липня 2020 року.

РРО – захищає права споживачів і виводить «кеш» з тіні

РРОРРО – захищає права споживачів і виводить «кеш» з тіні

Нещодавно підприємці і ЗМІ включились в обговорення штрафу продавцям побутової техніки. Треба відзначити, що думки розділились не лише в питаннях права, а й звичайної поінформованості громадян про різницю між товарним та касовим чеком.

Авто ринок отримає додаткові можливості від зміни законодавства

thumbnail-20180421173127-3171Руслан Соболь Голова Асоціації власників малого та середнього бізнесу

 

Минулого тижня Верховна Рада прийняла два законопроекти, які змінюють правила розмитнення транспортних засобів та загалом доповнюють можливості для авто ринку.

Принятый Радой закон о евробляхах обрушит цены на подержанные авто в Украине – мнения экспертов

73 mainНовые правила налогообложения подержанных машин на европейских номерах могут оказаться печальной новостью для владельцев авто с украинской регистрацией, которые планируют их продать. Рынок подержанных авто может рухнуть из-за дешевой растаможки.