kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

canva-photo-editorcanva-photo-editor 1canva-photo-editor 2

23
Июль

Для малого бізнесу подешевшає електрика

 

 Для малих непобутових споживачів з серпня зменшиться ціна на електрику.

       З 1 серпня для споживачів 1-го класу напруги буде на рівні 4%,  для другого класу – на рівні 6%”.

 Electro   Вартість електроенергії зменшиться таким чином:
   Для малих непобутових споживачів другого класу напруги зменшиться на 6,2% – до 2,5 грн/кВт-год.
   Для малих непобутових споживачів першого класу напруги знизиться на 4% – до 2,05 грн/кВт-год.
   За словами голови ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесі» Руслана Соболя, товари та услуги для споживачів не подешевшають, проте зниження тарифів на електроенергію визиває оптимістичний настрій – держава почала піклуватися про потреби малого та середнього бізнесу.
   «Витратна стаття на електроенергію для малого та середнього бізнесу знижується. Відповідно загальна тенденція, інтерес, інвестиційна привабливість, математична бізнес-модель заняття підприємництвом в Україні зростає. Добре, що тарифи стали передивлятися - ринок вже просто не витримав би існуючих цін », - говорить Руслан Соболь.
   Руслан Соболь підкреслив, що тарифи почали переходити межу здорового глузду. Вперше за десять років ми бачимо, що електроенергія для підприємців стає дешевше. Звичайно, підприємці очікували більшого зниження, так як високі ціни на електроенергію економічно не обгрунтовані. Проте, перші кроки назустріч малому та середньому бізнесу зроблені, що говорить про можливість діалогу бізнесу і влади.