kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

1

26
Дек

Асоціація приєдналася до Національної адвокасі-кампанії бізнесу

on 26.12.2018 17:10.

IMG 911911 грудня у Києві бізнес-асоціації обговорили Порядок денний, що об’єднав українських підприємців напередодні виборів-2019, на круглому столі “Національна адвокасі-кампанія бізнесу: голос українських підприємців”. За результатами обговорення, створена робоча група для презентації адвокаційного кейсу від бізнесу для влади. Асоціація власників малого та середнього бізнесу долучилася до адвокаційної платформи.

«Саме бізнес, який сплачує податки до держбюджету, створює робочі місця в країні, повинен формувати порядок денний для влади. Щоб бути почутим, бізнес повинен звучати об’єднано і виступати з єдиними пріоритетами», - запевняють організатори Національної адвокасі-кампанії бізнесу.

20
Дек

В держустановах фіксують заборгованість з виплати зарплат, а приватні структури скаржаться на кадровий голод

on 20.12.2018 14:02.

IMG-910619 грудня в Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення відбулись слухання на тему: «Шляхи розв’язання проблем щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати». Участь у заході взяли народні депутати, представники органів виконавчої влади, керівники державних установ, приватні підприємці та голови громадських організацій.

 

Основний акцент зводився до аналізу заборгованості щодо виплати заробітної плати в державних установах. Однак мало хто звернув увагу на те, що приватний сектор готовий платити більше і в пошуках кадрів.

12
Дек

В Київраді створили робочу групу з напрацювання методичного посібника для перевірок бізнесу

on 12.12.2018 12:55.

IMG 8999 112 грудня на засіданні Постійної Комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики (далі - ПК) розглянули питання про створення на базі ПК робочої групи щодо напрацювання методичного посібника для проведення перевірок бізнесу у 2019 році. З відповідною ініціативою виступив голова Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь. Дане питання було включене в порядок денний засідання ПК та підтримане присутніми.

28
Нояб

Асоціація ініціює підготовку методичного посібника щодо проведення перевірок бізнесу

on 28.11.2018 00:00.

cropБізнес і державні органи вже готуються до перевірок, які заплановані у 2019 році. Попри те, що у 2018 році діяв мораторій на проведення перевірок в межах  Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», більше 27 тисяч підприємців підпали під перевірку.

20
Нояб

Члени Асоціації пропонують створити Палату малого та середнього бізнесу при Кабміні

on 20.11.2018 13:15.

IMG-8821Члени Асоціації пропонують створити Палату малого та середнього бізнесу при Кабміні

20 листопада відбулося чергове засідання Асоціації власників малого та середнього бізнесу, на якому члени організації запропонували ініціювати створення Палати малого та середнього бізнесу при Кабміні.

Така ініціатива виникла після того, коли за підсумками роботи у 2018 року представники малого та середнього бізнесу висловлювали сотні зауважень щодо того, що органи влади та створені громадські ради при них фактично упустили з поля своєї роботи інтереси саме цієї категорії підприємців.