kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

1

20
Нояб

Члени Асоціації пропонують створити Палату малого та середнього бізнесу при Кабміні

IMG-8821Члени Асоціації пропонують створити Палату малого та середнього бізнесу при Кабміні

20 листопада відбулося чергове засідання Асоціації власників малого та середнього бізнесу, на якому члени організації запропонували ініціювати створення Палати малого та середнього бізнесу при Кабміні.

Така ініціатива виникла після того, коли за підсумками роботи у 2018 року представники малого та середнього бізнесу висловлювали сотні зауважень щодо того, що органи влади та створені громадські ради при них фактично упустили з поля своєї роботи інтереси саме цієї категорії підприємців.

Тому голова ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» Руслан Соболь запропонував самим підприємцям, представникам малого та середнього бізнесу створити Палату для представлення власних інтересів в органах влади, налагодження комунікації та роботи в законодавчій площині.

Серед іншого, керівник юридичного відділу Асоціації Костянтин Кретов запропонував обговорити плани роботи на 2019 рік. Враховуючи, що з 2019 року поновлюються перевірки бізнесу контролюючими органами, Асоціація готова розробити та надати органам влади і бізнесу методичні рекомендації щодо прав і обов’язків, які виникають під час таких перевірок.

Присутні погодились, що брошура-методика забезпечить функціональний механізм взаємодії з органами влади та малим і середнім бізнесом. А також допоможе уникнути низки проблемних питань під час проведення самих перевірок.

IMG-8824