kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

1

28
Нояб

Асоціація ініціює підготовку методичного посібника щодо проведення перевірок бізнесу

cropБізнес і державні органи вже готуються до перевірок, які заплановані у 2019 році. Попри те, що у 2018 році діяв мораторій на проведення перевірок в межах  Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», більше 27 тисяч підприємців підпали під перевірку.

 

18 жовтня цього року Державна регуляторна служба оприлюднила проект Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік. За ним у наступному році буде проведено 30 424 перевірки підприємств та підприємців. Крім проекту плану комплексних перевірок, 39 контролюючих органів оприлюднили проекти планів перевірок на 2019 рік. Включено 121 223 госпсуб’єкти.

 

Для того, щоб забезпечити дотримання прав і обов’язків усіх сторін процесу перевірки, запровадити культуру діалогу між бізнесом та владою, в тому числі під час проведення перевірок, та уникнути затяжних судових спорів, ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» ініціює підготовку методичного посібника щодо проведення перевірок.

Зважаючи на необхідність забезпечення комунікації, запрошуємо долучитися до обговорення методичного посібника. Саме таким чином будуть враховані інтереси, права і обовязки усіх сторін, залучених до перевірки. Спільною роботою ми зможемо забезпечити дотримання правових процедур та провести інформаційно-ознайомчу кампанію для бізнесу. 

Пропозиції щодо напрацювання методичного посібника, а також інші актуальні питання можете надсилати на меїл Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.