kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

1

12
Дек

В Київраді створили робочу групу з напрацювання методичного посібника для перевірок бізнесу

IMG 8999 112 грудня на засіданні Постійної Комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики (далі - ПК) розглянули питання про створення на базі ПК робочої групи щодо напрацювання методичного посібника для проведення перевірок бізнесу у 2019 році. З відповідною ініціативою виступив голова Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь. Дане питання було включене в порядок денний засідання ПК та підтримане присутніми.

 

У своєму виступі Руслан Соболь зазначив, що спільно з представниками Асоціації звернулися до органів місцевої та центральної влади з пропозицією долучитися до обговорення комплексного методичного посібника для проведення перевірок. Бізнес не проти перевірок, бізнес «за» цивілізовані методи його проведення та регулювання своєї діяльності в межах правових норм.

Для того, щоб забезпечити дотримання прав і обов’язків усіх сторін процесу перевірки, відновити культуру діалогу між бізнесом та владою, в тому числі під час проведення перевірок, та уникнути затяжних судових спорів, Асоціація ініціює підготовку методичного посібника щодо проведення перевірок. На сьогодні кожен орган перевірки (а їх більше 20) пише для себе свої внутрішні документи для перевірок. Вони переповнені і нормативними актами, і змістом. Не усі суб’єкти господарювання можуть їх знайти, ознайомитися, зрозуміти, отримати належні роз’яснення, проконсультуватися з юристом тощо. Тому представники малого і середнього бізнесу готові спільно напрацювати один методичний посібник, де були б враховані загальні правила та особливості кожного органу перевірки. Це буде суттєвий крок для повернення до діалогу між бізнесом і владою.

Головою робочої групи обрано Голову постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики – Бродського Олександра Яковича. До участі в роботі приєдналися депутати, представники апарату Київради та органів перевірки, громадські організації, підприємці.

IMG 8993 1IMG 8996 1