kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

1

26
Дек

Асоціація приєдналася до Національної адвокасі-кампанії бізнесу

IMG 911911 грудня у Києві бізнес-асоціації обговорили Порядок денний, що об’єднав українських підприємців напередодні виборів-2019, на круглому столі “Національна адвокасі-кампанія бізнесу: голос українських підприємців”. За результатами обговорення, створена робоча група для презентації адвокаційного кейсу від бізнесу для влади. Асоціація власників малого та середнього бізнесу долучилася до адвокаційної платформи.

«Саме бізнес, який сплачує податки до держбюджету, створює робочі місця в країні, повинен формувати порядок денний для влади. Щоб бути почутим, бізнес повинен звучати об’єднано і виступати з єдиними пріоритетами», - запевняють організатори Національної адвокасі-кампанії бізнесу.

На сайті http://businessvoice.in.ua опублікований проект ініціатив бізнесу, що буде доповнений на базі пропозицій учасників адвокасі-кампанії вже в січні 2019 року. Серед актуальних питань:

1. Заміна податку на прибуток податком на виведений капітал для всіх компаній.

2. Зниження податкового навантаження на фонд оплати праці.

3. Створення єдиного органу з розслідування економічних злочинів, ліквідація податкової міліції та інших економічних підрозділів правоохоронних органів.

4. Запровадження безпаперових технологій: заборона державним органам вимагати інформацію, яка міститься у державних базах даних (реєстрах).

5. Демонополізація ринків тепло- та енергопостачання, забезпечення рівності доступу учасників суміжних ринків до товарів та послуг природних монополій, зокрема електромереж та приватної тяги.

6. Інституційна реформа перевіряючих та контролюючих органів: запровадження персональної відповідальності, ризик-орієнтованого підходу до перевірок, проведення відкритих конкурсів на керівні посади.

Нагадаємо, що напередодні старту адвокаційної платформи, Асоціація виступила з ініціативою підготувати методичний посібник щодо проведення перевірок. Для того, щоб забезпечити дотримання прав і обов’язків усіх сторін процесу перевірки, запровадити культуру діалогу між бізнесом та владою, в тому числі під час проведення перевірок, та уникнути затяжних судових спорів.