kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

1

11
Март

Новий глава КМДА

bondarenkoГоловою КМДА призначений Володимир Бондаренко - указ Раніше з посади головикиївськоїмеріїбувзвільненийВолодимирМакеєнко. Виконуючийобов'язки президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов призначив головою Київськоїміськдержадміністрації народного депутата (фракціяБатьківщина) ВолодимираБондаренка.

Відповідний указ №275/2014 від 7 березняопубліковано на сайтів.о. президента. "Відповідно до статей 112 і 118 КонституціїУкраїни постановляю: призначити Бондаренко ВолодимираДмитровича головою Київськоїміськоїдержавноїадміністрації", - сказано в указі. Ранішеповідомлялося, що 7 березня Турчинов указом звільнив з посади голови КМДА ВолодимираМакеєнка, якийбувпризначений 25 січня 2014 року.

Нагадаємо, Макеєнко 20 лютого, після початку масовихсутичок в Києві, заявив про вихід з Партіїрегіонів і взяв на себе відповідальність за ситуацію в столиці. Верховна Рада призначилапозачерговівиборидепутатівКиївськоїміськради та міськогоголови на 25 травня 2014 року, одночасно з позачерговимипрезидентськимивиборами.

Володимир Бондаренко, 1952 р.н. - Народний депутат УкраїниВерховної Ради 7-го скликання, голова підкомітету з питаньвиборчогозаконодавства та об'єднаннягромадянпарламентськогокомітету з питань державного будівництва та місцевогосамоврядування.