kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

canva-photo-editorcanva-photo-editor 1canva-photo-editor 2

Документи

Відкрите звернення до Президента України

   Члени Координаційної ради з питань розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва, створеної відповідно до Указу Президента України №761/2019 від 17-го жовтня, ініціювали відкрите звернення до Володимира Зеленського з приводу блокування роботи цього консультативно-дорадчого органу.

Програму "Бізнес UA" розглядають у Кабінеті Міністрів України

Голова правління Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь запропонував в Офісі Президента розглянути програму економічного відрождення «БізнесUP» . Наразі зверенння надіслано до Кабінетів Міністрів України для опрацювання.

В рамках робочої групи вносимо пропозиції

З 23 серпня 2019 року працює робоча група з метою внесення пропозиційщодоудосконалення норм Законів України «Про виконавче впровадження», «Про державну реєстрацію фізичних осіб- підприємців   та громадських формувань» та про «Державну реєстрацію речових прав нерухомого майна та їх обтяжень.

Асоціація звернулася до лідерів політичних партій

Голова ГС «Асоціації власників малого та середнього бізнесу» Руслан Соболь звернувся до лідерів політичних партій Верховної Ради розглянути програму економічного відродження «Бізнес UP».