kantrium.com | MySuomi.com | vivaspb.com | finntalk.com

canva-photo-editorcanva-photo-editor 1canva-photo-editor 2

Підписання меморандуму з Управлінням юстиції м. Києва

        19 вересня 2019 року о 15.00 відбудеться підписання меморандуму про співробітництво у сфері взаємодії та розвитку між Головним територіальним управлінням  юстиції у місті Києві та Громадською організацією Громадська спілка «Асоціація власників малого та середнього бізнесу в місті Київ».

Запрошуємо на захід представників бізнесу та громадськості. Адреса: вул. Адреса: вул. Хрещатик 15, Пасаж, під'їзд 1, поверх 3,офіс 2a, код двері 2560

Голова ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» Руслан  Соболь та начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві розкажуть про поточні плани взаємодії , спрямованної на налогодження коммунікації влади та бізнесу. 

  Згдіно меморандуму:

                        Управління юстиції погоджується:

Залучати далі - ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу в місті Київ» до спільних заходів, конференцій, нарад, семінарів, круглих столів тощо з питань, що відносяться до його компетенці.

Висвітлювати у засобах масової інформації та на інформаційних ресурсах Управління юстиції співпрацю.

Надавати ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу в місті Київ» достовірну та необхідну інформацію щодо напрямів співробітництва.

  ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу в місті Київ» погоджується:

Залучати Управління юстиції (як організатора чи учасника) до спільних просвітницьких чи інших суспільно значимих заходів, які відносяться до компетенції Управління юстиці.

Висвітлювати у засобах масової інформації та на інформаційних ресурсах ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу в місті Київ» співпрацю.

Надавати Управлінню юстиції достовірну та необхідну інформацію щодо напрямів співробітництва.