Руслан Соболь зустрівся з бенефіціаром «УКРАВТОНОМГАЗ»

28 травня 2020
Руслан Соболь зустрівся з бенефіціаром «УКРАВТОНОМГАЗ»

Асоціація власників малого та середнього бізнесу в рамках проєкту «Бути підприємцем почесно» зустрілася з директором зі стратегічного розвитку і бенефіціаром компанії «УКРАВТОНОМГАЗ» Андрієм Дорофеєвим.

Голова правління Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь розпитав Андрія Дорофеєва про його становлення як підприємця –   працювати разом з батьками на городі – корисна справа, проте ще з дитинства мріяв більш реалізовувати свій інтелектуальний потенціал та фінансову стабільність. Натхненням стали книжки, зокрема Юрій Мороз «Посібник для геніїв», тож сумнівів добитися успіху майже не залишилося. Сьогодні Андрій Дорофеєв пишається досягненнями власної компанії, проте довелося пройти чималий шлях перш ніж отримати певні нагороди. Найцінніше для підприємця – це час, саме тому важливо оптимізувати усі робочі процеси та мати гарну репутацію серед партнерів. А ще – щоденно боротися за право здійснювати підприємницьку діяльність, бо корупційна складова, нажаль, досі невичерпана проблема, яка негативно впливає не тільки на економіку держави, а й перешкоджає максимально розвиватися в Україні людям, які готові постійно генерувати додану вартість.

Нагадаємо, що голова правління Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь вважає, що чим більше в Україні підприємців, тим вище доходи у суспільства, а відповідно і рівень культури та свідомості значно підіймається в рази. Проєкт «Бути підприємцем» націлений на створення позитивного іміджу професії підприємець в українському суспільстві.

Стати героєм сюжету та поділитися своєю історією може кожен — ми готові робити зйомку по всій Україні. Достатньо написати або зателефонувати за вказаними контактами на сайті Асоціації та розповісти про себе.

Подробиці проєкту : Бути підприємцем почесно.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
30 листопада з усіх регіонів України зібралися підприємці на всеукраїнську протестну ...
Вітаю, друзі! Ну що ж, кілька днів тому Україна заявила, що буде ратифікувати ...
Вітаю, дорогі друзі! Ну що ж, країна в жовтій зоні епідеміологічних ...