Представники бізнес об’єднань наполягають обговорити та затвердити антикризові рекомендації

23 березня 2020
Представники бізнес об’єднань наполягають обговорити та затвердити антикризові рекомендації

Представники бізнес об’єднань, що входять до складу Координаційної ради з питань розвитку мікропідприємництва та малого підприємництва, направили колективне звернення до її Голови Дмитра Романовича, заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з проханням невідкладно ініціювати проведення засідання для обговорення і затвердження антикризових рекомендацій Президенту, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування.

В умовах глобальної економічної кризи, спричиненої низкою факторів, надважливо своєчасно вжити дієвих заходів для зменшення її негативного впливу на стан вітчизняної економіки та її основу – малий і середній бізнес (включно з мікробізнесом).

Наджорсткі карантинні заходи, запроваджені владою на період до 3 квітня — згубно впливають на громадян та бізнес, в той же час ефективність таких заходів у боротьбі із поширенням нового вірусу залишається недоведеною.

Міжнародні фахівці зазначають, що покладатись на статистику, яку ми маємо на цей час по різним країнам — через обмеженість її вибірки — не має сенсу. Відповідно, наджорсткі заходи, які впроваджують низка країн разом з Україною, вони називають надмірними.

Вбачається доцільним розглянути альтернативні варіанти більш ефективних заходів, які мінімально шкодять економіці, які впроваджують розвинені країни, зокрема Південна Корея, Велика Британія, Данія, Гонконг тощо.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
29 квітня 2020 року комісія Київради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної ...
Асоціація власників малого та середнього бізнесу зветалася до народного депутата України ...
Асоціація власників малого та середнього бізнесу направила листа голові Виконавчого ...