Про легалізацію грального бізнесу

16 вересня 2019

   Президент Володимир Зеленський розпорядився прийняти закони про легалізацію ігрового бізнесу до 1 січня   поточного року.

    В демократичних країнах з розвиненою економікою гральний бізнес легалізований. Але в Україні тривалий   час за рахунок тіньового ринку годуються міліціонери, прокурори, силовики та інші незацікавлені втратити   доходи особи.  А це сильно вдаряє по добробуту державного бюджету. Усі знають, що гральний бізнес в Україні   існує, але на законодавчому рівні — немає.

Президент Володимир Зеленський розпорядився прийняти закони про легалізацію ігрового бізнесу до 1 січня поточного року.
В демократичних країнах з розвиненою економікою гральний бізнес легалізований. Але в Україні тривалий час за рахунок тіньового ринку годуються міліціонери, прокурори, силовики та інші незацікавлені втратити доходи особи. А це сильно вдаряє по добробуту державного бюджету. Усі знають, що гральний бізнес в Україні існує, але на законодавчому рівні — немає.

Людям, які створили бізнес в гральній сфері, у сьогоднішніх реаліях працювати важко. Мислення підприємця   заточене на те, щоб все було в рамках закону: заплатив податки та дотримуйся правил ринку і маєш гарантю   того, що будь-яких проблем з держорганами не виникне. Тим паче, щогральний бізнес досить таки   рентабельний — є попит.

Для розвитку української економіки важливо максимально діставати гроші з тіні — це колосальні кошти для поповнення держбюджету. Звичайно ж, використання їх за призначенням дозволить підвищувати соціальні стандарти. У суспільстві завжди будуть ігромани, алкоголіки, наркомани, проституція —  немає сенсу закривати очі і заперечувати, що нічого такого не відбувається.

Швидше, важливо дозволити людям відкрито проявляти себе, а ось державаповинна створювати інститутиіпідійматирівень самосвідомості людей. Крім того, коли гральний бізнес легалізують, ми станемо   фіксуватиірозуміти кількість громадян, яким цікаво користуватися такими послугами. Тоді  і відповідно реагувати : наприклад, соціальними програмами лікування ігрової залежності, і т.д. Тожнам належить щепроговорюватиі обговорювати багато ініціатив нової команди. Далі-більше…

Руслан Соболь, голова ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу».

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Приветствую вас, дорогие друзья! Ну что же, основанием ...
Руслан Соболь, глава Ассоциации владельцев малого и среднего бизнеса Законопроект «О ...
Руслан Соболь, председатель правления Ассоциации владельцев малого и среднего бизнеса. ...