Як поводитися на зростаючому ринку безробіття

16 квітня 2020
Як поводитися на зростаючому ринку безробіття

Руслан Соболь , голова  Асоціації власників малого та середнього бізнесу.

Сьогодні зростання внутрішнього безробіття в Україні значно помітно та буде збільшуватися. Щоб утриматися на ринку праці необхідно стати конкурентоспроможним.

Криза і безробіття завжди йдуть рука об руку, як рідні сестри. Особливо зараз, коли підприємства через вимушений карантин  припинили діяльність. Крім того, в Україну повернувся трудовий резерв з Європи — заробітчани, за статистикою приблизно 300 -500 осіб, але я припускаю, що набагато більше — близько мільйона. Логічно, що кожна держава  обмежить ринок праці від іноземців з метою захистити своїх громадян та забезпечити роботою. Тому зростання безробіття в Україні, а також вибір у роботодавця та конкурс на вакансію  виросте в рази.

Для того, щоб забезпечити себе робочим місцем, як роботодавець і колишній найманий співробітник, поділюся кількома рекомендаціями. Зараз важливо довести свою корисність на підприємстві, на якому працюєте. Візьміть більший обсяг роботи та зобов’язань — людей, на яких триматиметься процеси, готових підставити плече компанії  звільняють в останню чергу й у винятковому випадку. Поєднуйте і вчіться — якщо маєте економічну освіту, повчиться окремо  бухгалтерії, продаєте оффлайн — дізнайтеся більше про  процеси онлай консультування та подивіться: де є можливості працювати у віддаленому режимі. Навчайтеся — вебінарів та інформації сьогодні достатньо , тож  вивчати ази  професії та покращувати знання, нові навички, не виходячи з дому реально. Такі дії дозволять закріпитися на своєму робочому місці в непрості часи та стати більш вигідним пошукачем -претендентом на ринку праці.

Как вести себя на растущем рынке безработицы. Несколько рекомендаций от работника, и работодателя.

Опубліковано Русланом Соболем Середа, 15 квітня 2020 р.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Приветствую вас, дорогие друзья! Ну что же, основанием ...
Руслан Соболь, глава Ассоциации владельцев малого и среднего бизнеса Законопроект «О ...
Руслан Соболь, председатель правления Ассоциации владельцев малого и среднего бизнеса. ...