Підписано меморандум з ТОВ «НОТА-ГРУП»

1 липня 2020
Підписано меморандум з ТОВ «НОТА-ГРУП»

Голова правління Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь та  директор з правових питань ТОВ «НОТА-ГРУП» Олег Борийчук підписали меморандум.

Метою  Меморандуму  є  забезпечення  співпраці  фахівців  та  активістів:  Асоціації власників малого та середнього бізнесу та Nota Group, для створення сприятливих умов для  ведення підприємницької  діяльності  в  Україні.

Компанія Nota Group займається комплексним супроводом бізнесу і входить в ТОП-5 найкращих аутсорсингових компаній України. Тепер ми маємо надійного партнера, який надає якісні послуги для бізнесу: у разі, якщо у будь-якого члена Асоціації виникне потреба в отриманні послуг Nota Group з аутсорсингу бізнес-процесів, в тому числі, але не виключно, юридичних[ послуг, бухгалтерського аутсорсингу, кадрового адміністрування, аутсорсингу заробітних плат, підбору персоналу, впровадженя політик GDPR, розроблення і впровадження рішень на базі системи 1С тощо, то Nota Group пропонує членам Асоціації наступні пільгові умови співпраці:

  • безкоштовна первинна консультація;
  • знижка у розмірі 10% на замовлені послуги.

Презентація послуг: послуги Nota Group

На фото: Голова правління Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь та  директор з правових питань ТОВ «НОТА-ГРУП» Олег Борийчук

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
30 листопада з усіх регіонів України зібралися підприємці на всеукраїнську протестну ...
Вітаю, друзі! Ну що ж, кілька днів тому Україна заявила, що буде ратифікувати ...
Вітаю, дорогі друзі! Ну що ж, країна в жовтій зоні епідеміологічних ...