Україна перейшла в «жовту» зону

23 вересня 2021
Україна перейшла в «жовту» зону

Вітаю, дорогі друзі!

Ну що ж, країна в жовтій зоні епідеміологічних обмежень. Що це означає? У «жовтій» зоні обов’язковим залишається масочний режим та соціальна дистанція, масові заходи можна проводити за умови — одна людина на 4 квадратних метри, відвідувачі в фітнес-центрах, басейнах, ресторанах, торгових центрах — одна людина на 10 кв.

Можна сказати, це досить вагомі обмеження для реального сектора економіки, для бізнесу.Але ми це з вами вже і так прекрасно знаємо, у нас за плечима вже хороший досвід минулих локдаунів. Але саме цей локдаун має один дуже цікавий факт, його можна назвати гібридним, так як для вакцинованих людей він надає достатньо м’яку форму обмежень, якщо не сказати навіть їх відсутність. Про це 21 вересня заявив прем’єр міністр на нараді і закликав представників освітньої галузі активно вакцинуватися, вакцинувати близьких та рідних, користуватися пунктами вакцинації в школах, у вищих навчальних закладах, в дитячих садах, або використовувати послуги виїзних вакцинних бригад.

Ну що ж, друзі, нам не звикати … Але те, що ми знову, на жаль, втратимо внутрішній валовий продукт-це факт. І на жаль ….

А вам, дорогі викладачі, вчителі, всі люди, які мають відношення до освітньої системи, я бажаю міцного здоров’я і терпіння.Ми обов’язково переживемо і цей локдаун, переживемо і ці обмежувальні заходи, найважливіше це здоров’я і ще раз здоров’я.

Соболь Руслан, Голова Асоціації власників малого та середнього бізнесу

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
30 листопада з усіх регіонів України зібралися підприємці на всеукраїнську протестну ...
Вітаю, друзі! Ну що ж, кілька днів тому Україна заявила, що буде ратифікувати ...
17 вересня 2021 року Руслан Соболь – ГоловаГС "Асоціація власників малого та ...