Про Форум. Бачення бізнесу.

21 вересня 2021
Про Форум. Бачення бізнесу.
🎙

17 вересня 2021 року Руслан Соболь – ГоловаГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу»поділився своїми враженнями щодо проведення ХХ Міжнародного економічного форуму.

⤵️

— Як ви можете описати свої враження від даної події?

— Чесно скажу – надзвичайно хороше. Саме на таких майданчиках відбувається комунікація між реальним сектором економіки, між бізнесом і представниками різного рівня влади, державної, місцевої і виникає порозуміння або намагання порозумітися в питаннях де суттєво відрізняються погляди. Відбулось жваве обговорення поглядів щодо податків, бізнес з одного боку, держава – з іншого, між якими прірва, яку «засипає» комунікація. Хотілось би таких майданчиків побільше, аби була можливість якнайшвидше просувались в питаннях порозуміння, лише коли ми порозуміємось між реальним сектором економіки і державою, лише тоді економіка запрацює на повну потужність та буде демонструвати той очікуваний результат на який очікує суспільство в цей непростий час. Це основний меседж який особисто я виніс з форуму.

– В рамках форуму було представлено три панельні дискусії, як ви вважаєте, яка найбільш актуальна для представників малого і середнього бізнесу?

— На мій погляд, я б не розділяв, тому що це частини одного цілого. Ми функціонуємо як суспільство на території однієї країни, так, важливо обговорити соціальні аспекти і саме проблему бізнесу, бажання держави донести ті чи інші мотиви проведення тих чи інших реформ. На мій погляд, найбільш жвавою було обговорення на третій панелі, коли представники, середнього і великого бізнесу ділились своїми кейсами, досвідом, і це викликало жваву підтримку залу.

– Яким ви бачите форум 2022 року?

– Пропозиція лише одна – щоб на панелях зустрічались представники різного зрізу суспільства.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
30 листопада з усіх регіонів України зібралися підприємці на всеукраїнську протестну ...
Вітаю, друзі! Ну що ж, кілька днів тому Україна заявила, що буде ратифікувати ...
Вітаю, дорогі друзі! Ну що ж, країна в жовтій зоні епідеміологічних ...