3 квітня 2021

Верховна Рада голосами 302 народних депутатів прийняла законопроєкт №4355 про цифрові паспорти. Таким чином Україна стала першою країною у світі, де електронні паспорти в смартфоні прирівнюються до паперових документів, йдеться в повідомленні Мінцифри.Цифрові паспорти можна буде пред’являти на території України для посвідчення особи і підтвердження громадянства, окрім випадків перетину державного кордону, в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Уже зараз українці можуть користуватися цифровими паспортами в більшості життєвих ситуацій: їх приймають державні установи і суди, на пошті і в супермаркетах, а також у банках, аеропортах і готелях. Із 23 серпня кожна організація буде приймати цифрові паспорти в Дії.»Україна – перша країна в світі, яка запустила цифрові паспорти і законодавчо прирівняла їх до звичайних документів. Користувачі Дія більше не будуть стикатися з ситуаціями, коли цифровий паспорт не приймають» – зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.Мінцифра запустила цифрові паспорти в застосунку Дія в квітні 2020 року. Зараз ними можуть користуватися близько 20 млн українців.

З моменту запуску користування цифровим паспортом було експериментальним проєктом і регулювалося відповідною постановою Кабінету Міністрів.»Це не просто важлива подія в історії сучасної України і великий крок до впровадження режиму «без паперу». Це унікальний світової кейс, яким можна і треба пишатися», – додав Михайло Федоров.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Податківці нагадали: якщо ви систематично отримуєте кошти на карту фізособи — це ознака ...
Голова Ассоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь поділився своєю ...
Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про надання допомоги застрахованим ...