1 липня 2021

Податківці нагадали: якщо ви систематично отримуєте кошти на карту фізособи — це ознака господарської діяльності, а отже, потрібно реєструвати ФОП. Про це ДПС Украіни поінформували на своєму сайті http://surl.li/ykvv

На мій погляд, це очікувана та послідовна фіскальна політика держави. Боротьба за відкриття походження коштів відбувається в усьому світі, і ми не є тут виключенням.

Україна не може бути осторонь цього глобального процесу. Потрібно розуміти, що рано чи пізно зареєструватися підприємцем і оплачувати податки буде таким же природнім та необхідним, як піти до аптеки за ліками, коли нас турбує головний біль.

Держава буде вимагати, щоб всі податки оплачувалися відповідним чином.

Так, треба бути готовим до того, що зрештою у всіх банках, не тільки державних, будуть блокуватися платежі суб’єктів, які продають через інтернет, через соцмережі, але не є зареєстрованими як підприємці. Прийняти гроші можна буде, але вони будуть заморожені на рахунках. Доведеться проходити досить таки тяжку і виснажливу процедуру доказу походження даних коштів.

Знову ж таки, в тих самих США, на жаль, банки, використовуючи роботу подібного закону, без пояснень блокують кошти своїх громадян, і тільки рішенням суду банк їх розблоковує, звісно з отриманням штрафу. Це дуже не зручно для суб’єктів підприємництва, які тільки зареєстровані, і отримають суттєві поповнення своїх рахунків.

Чому я наводжу цей приклад? А тому що, за підсумком, кожен суб’єкт, який веде комерційну діяльність, продаючи через інтернет, буде вимушений прийняти рішення зареєструватися малим підприємцем і оплачувати той самий єдиний податок, щоб бути зрозумілим для держави. В інакшому випадку він буде вимушений свідомо переходити в глибоку тінь з використанням до прикладу цифрових валют і бути готовим до адміністративних наслідків закритості всього цивілізованого світу.

Отже вирішувати вам, дорогі друзі, а правила вже окреслені…

Голова Ассоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Голова Ассоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь поділився своєю ...
Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про надання допомоги застрахованим ...
Верховна Рада голосами 302 народних депутатів прийняла законопроєкт №4355 про цифрові ...