«Бути підприємцем — почесно» — Асоціація формує свідоме ком’юніті

19 травня 2020
«Бути підприємцем — почесно» — Асоціація формує свідоме  ком’юніті

Асоціація власників малого та середнього бізнесу запускає проєкт «Бути підприємцем почесно».

Глобальна проблематика української економіки в тому, що в суспільстві сформований ряд стереотипів про підприємців. Ми плануємо зустрітися з представниками різних галузей МСБ для того, щоб показати їх реалії життя. Знімемо цикл відеосюжетів про людей, які щодня вкладають в скарбничку держави та соціуму свою величезну лепту.

Діяльність підприємця — щоденна клопітна робота, дуже часто засуджувана суспільством. Заведено говорити про те, що чесною працею не заробиш і в бізнесі майже немає порядних людей, а гроші просто сипляться з неба. Мало хто розуміє, що на їхні плечі лягають величезні податки і відповідальність не тільки за близьких, а й за співробітників підприємства. Ми покажемо як проходить день підприємця, його взаємини з соціумом, як саме він впливає на економіку в безпосередньо тої територіальної громади, де знаходиться. Глядачеві залишиться лише зробити свої власні висновки на основі реальних історій героїв.

Голова правління Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь вважає, що чим більше в Україні підприємців, тим вище доходи у суспільства, а відповідно і рівень культури та свідомості значно підіймається в рази.

Проєкт націлений на створення позитивного іміджу професії підприємець в українському суспільстві.

Стати героєм сюжету та поділитися своєю історією може кожен — ми готові робити зйомку по всій Україні. Достатньо написати або зателефонувати за вказаними контактами на сайті Асоціації та розповісти про себе.

Почему предприниматель не уважаемая профессия?

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Що Вас чекає на конференції? B2С (70% - B2С, 30% - B2В). Конференція + Виставка ...
Чому варто відвідати цьогорічну міжнародну В2С конференцію та виставку WealthPro Ukraine ...
Доброго дня! Запрошуємо вас прийняти участь у щорічній міжнародній В2С конференції та ...