Максим Нефьодов став головою митної служби

25 липня 2019
Максим Нефьодов став головою митної служби

    Максим Нефьодов став головою митної служби

 

   Кабінет міністрів призначив Максима Нефьодова керівником нової Державної митної служби. До цього він був першим заступником міністра економічного розвитку і торгівлі.

 У свою чергу, Максим Нефьодов подякував уряду за надану підтримку і   пообіцяв реалізувати якісну реформу митної служби.
«Мені б дуже хотілося, щоб і Верховна Рада підтримала нас у впровадженні реформ. Зі свого боку я можу гарантувати, що я не стану багатшим на цій роботі,  я буду відкритим до бізнесу, і можу гарантувати, що ми досягнемо того результату, який ми показали в багатьох інших сферах, в тій же дерегуляції, держзакупівлі. Ми дійсно приємно дивувати наших міжнародних партнерів», — підкреслив Максим Нефьодов.

   Максим Нефьодов неодноразово заявляв про плани впровадження електронної митниці. Така ініціатива відгукується з однією з пропозицій ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу».

   «На допомогу приходять цифрові технології, які успішно вже використовують в багатьох розвинених країнах», — зазначив голова асоціації Руслан Соболь.

   Він розповів про алгоритм пропозиції від ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу». Кожному товару, який заходить на територію України присвоюється QR-код. Прямо перед буферною зоною експедитор самостійно фіксує в певній програмі: що ввозить, клас товару, вагу та iншi умови. У цей момент він приймає на себе адміністративну та кримінальну відповідальність за достовірність інформації. Потім проїжджає через ваги, які відбивають відповідність вантажу. Перевірка достовірності заявлених даних здійснюється через систему Random .

   QR-код робиться на усі товари, клонується і наклеюється на всі коробки, які заходять. Iмпортер автоматично через програму сплачує ПДВ, митні платежі, експедиторські та брокерські послуги та інше. Митна служба бачить, що усе зплачено, служба боротьби з контрабандою з собаками тут же проводять перевірку.

   У свою чергу, споживач може прийти в магазин, маючи в телефоні додаток QR-код та дізнатися інформацію про імпортера і якість товару.
Руслан Соболь, зазначив, що багато із запропонованого вже успішно реалізовано в США, Грузії, Сінгапурі і в Гонконгі. Залишилося тільки взяти і використовувати в роботі української митної служби.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Голова Ассоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь поділився своєю ...
Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про надання допомоги застрахованим ...
Верховна Рада голосами 302 народних депутатів прийняла законопроєкт №4355 про цифрові ...