Місія МВФ стартувала: глава Нацбанку поділився планом роботи

22 грудня 2020

21 грудня місія МВФ розпочала роботу в Україні для перегляду співпраці в рамках програми stand-by. В умовах пандемії робота запланована в форматі онлайн-зв’язку. Про це в Facebook повідомив глава Нацбанку Кирило Шевченко.

«Спільно з колегами з Офісу президента і Кабінету міністрів сьогодні обговорюємо основні економічні події з часу затвердження програми МВФ в червні і ключові питання її першого перегляду», — розповів керівник НБУ.

За його словами, Нацбанк продовжує рухатися в напрямку інфляційного таргетування. Також регулятор дотримується гнучкого валютного курсу, поліпшення корпоративного управління та зниження рівня непрацюючих кредитів.

«Отже, для роботи з місією МВФ ми готові. Плануємо на цьому тижні ряд зустрічей з експертами МВФ. Робота місії триватиме також в січні 2021 року», — зазначив Шевченко.

Він додав, що співпраця з фондом є підставою для підтримки стабільності в період пандемії. Реалізація програми stand-by дозволить забезпечувати макроекономічну стійкість, що допоможе відновленню української економіки.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Голова Ассоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь поділився своєю ...
Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про надання допомоги застрахованим ...
Верховна Рада голосами 302 народних депутатів прийняла законопроєкт №4355 про цифрові ...