Місія МВФ стартувала: глава Нацбанку поділився планом роботи

22 грудня 2020

21 грудня місія МВФ розпочала роботу в Україні для перегляду співпраці в рамках програми stand-by. В умовах пандемії робота запланована в форматі онлайн-зв’язку. Про це в Facebook повідомив глава Нацбанку Кирило Шевченко.

«Спільно з колегами з Офісу президента і Кабінету міністрів сьогодні обговорюємо основні економічні події з часу затвердження програми МВФ в червні і ключові питання її першого перегляду», — розповів керівник НБУ.

За його словами, Нацбанк продовжує рухатися в напрямку інфляційного таргетування. Також регулятор дотримується гнучкого валютного курсу, поліпшення корпоративного управління та зниження рівня непрацюючих кредитів.

«Отже, для роботи з місією МВФ ми готові. Плануємо на цьому тижні ряд зустрічей з експертами МВФ. Робота місії триватиме також в січні 2021 року», — зазначив Шевченко.

Він додав, що співпраця з фондом є підставою для підтримки стабільності в період пандемії. Реалізація програми stand-by дозволить забезпечувати макроекономічну стійкість, що допоможе відновленню української економіки.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Вітаю, дорогі друзі. Сьогодні 13 січня, 5 день локдауна в Україні, про це власне і ...
Карантину, на який відправили країну, немає і тижня, але підприємці вже підраховують ...
Президент Зеленський доручив Денису Шмигаль зробити презентацію, щоб уникнути ...