Новий глава КМДА

11 березня 2014

bondarenkoГоловою КМДА призначений Володимир Бондаренко — указ Раніше з посади головикиївськоїмеріїбувзвільненийВолодимирМакеєнко. Виконуючийобов’язки президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов призначив головою Київськоїміськдержадміністрації народного депутата (фракціяБатьківщина) ВолодимираБондаренка.

Відповідний указ №275/2014 від 7 березняопубліковано на сайтів.о. президента. «Відповідно до статей 112 і 118 КонституціїУкраїни постановляю: призначити Бондаренко ВолодимираДмитровича головою Київськоїміськоїдержавноїадміністрації», — сказано в указі. Ранішеповідомлялося, що 7 березня Турчинов указом звільнив з посади голови КМДА ВолодимираМакеєнка, якийбувпризначений 25 січня 2014 року.

Нагадаємо, Макеєнко 20 лютого, після початку масовихсутичок в Києві, заявив про вихід з Партіїрегіонів і взяв на себе відповідальність за ситуацію в столиці. Верховна Рада призначилапозачерговівиборидепутатівКиївськоїміськради та міськогоголови на 25 травня 2014 року, одночасно з позачерговимипрезидентськимивиборами.

Володимир Бондаренко, 1952 р.н. — Народний депутат УкраїниВерховної Ради 7-го скликання, голова підкомітету з питаньвиборчогозаконодавства та об’єднаннягромадянпарламентськогокомітету з питань державного будівництва та місцевогосамоврядування.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Найжорстокішим періодом для підприємців виявився навіть не перший весняний локдаун і не ...
Фотограменти з форуму "УКРАЇНА 30" за участю Голови Ассоціації власників малого та ...
Найбільш жорстокого карантину боїться малий та середній бізнес. В асоціації власників ...