Підписання меморандуму з Управлінням юстиції м. Києва

18 вересня 2019

        19 вересня 2019 року о 15.00 відбудеться підписання меморандуму про співробітництво у сфері взаємодії та розвитку між Головним територіальним управлінням  юстиції у місті Києві та Громадською організацією Громадська спілка «Асоціація власників малого та середнього бізнесу в місті Київ».

Запрошуємо на захід представників бізнесу та громадськості. Адреса: вул.Адреса: вул. Хрещатик 15, Пасаж, під’їзд 1, поверх 3,офіс 2a, код двері 2560

Голова ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» Руслан Соболь та начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві розкажуть про поточні плани взаємодії , спрямованної на налогодження коммунікації влади та бізнесу.

Згдіно меморандуму:

Управління юстиції погоджується:

Залучати далі — ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу в місті Київ» до спільних заходів, конференцій, нарад, семінарів, круглих столів тощо з питань, що відносяться до його компетенці.

Висвітлювати у засобах масової інформації та на інформаційних ресурсах Управління юстиції співпрацю.

Надавати ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу в місті Київ» достовірну та необхідну інформацію щодо напрямів співробітництва.

ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу в місті Київ» погоджується:

Залучати Управління юстиції (як організатора чи учасника) до спільних просвітницьких чи інших суспільно значимих заходів, які відносяться до компетенції Управління юстиці.

Висвітлювати у засобах масової інформації та на інформаційних ресурсах ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу в місті Київ» співпрацю.

Надавати Управлінню юстиції достовірну та необхідну інформацію щодо напрямів співробітництва.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
15 липня о 13:00відбудеться онлайн-пресконференція на тему:«Кредитування малого та ...
З 23.05.2020 український бізнес живе за новими податковими правилами, визначеними ...
Асоціація власників малого та середнього бізнесу запрошує членів та партнерів на онлайн ...