Підписано меморандум з Городищенським центром зайнятості

4 березня 2020
Підписано меморандум з Городищенським центром зайнятості

Асоціація малого та середнього бізнесу та Городищенська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості уклали меморандум.

Домовилися про співробітництво щодо створення умов та налагодження співпраці в сфері зайнятості населення та підбору персоналу на замовлення роботодавців.

Умови.

Асоціація та Городищенська РФ ЧОЦЗ забезпечують організаційну, інформаційну, методичну, наукову, практичну, ресурсну підтримку для реалізації спільних проектів, що реалізуються в рамках даного Договору.

 Обов’язки Асоціації.

Інформувати Городищенську РФ ЧОЦЗ в узгодженій сторонами формі про перелік вакансій, наявних серед роботодавців з числа членів та партнерів Асоціації.

Брати участь у проведенні тренінгів, навчань, конференцій, круглих столів та інших заходів, що організовуються Городищенською РФ ЧОЦЗ.

Проводити консультації для фахівців, клієнтів та партнерів Центрів зайнятості з питань, що належать  до компетенції Асоціації .

 Обов’язки Городищенської РФ ЧОЦЗ.

Опрацьовувати інформацію про потребу в кадрах серед роботодавців з числа членів та партнерів Асоціації .

Вживати заходів щодо підбору персоналу для роботодавців з числа членів та партнерів Асоціації .

Брати участь у проведенні тренінгів, навчань, конференцій, круглих столів та інших заходів, що організовуються Асоціацією.

Проводити інформаційно-консультаційну роботу з роботодавцями з числа членів та партнерів Асоціації з питань, що належать до компетенції Городищенської РФ ЧОЦЗ.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Відбулася зустріч голови правління Асоціації власників малого та середнього бізнесу ...
Представники бізнесу підписали Звернення до влади щодо карантинних заходів. Вони ...
Голова правління Асоціації власників малого та середнього бізнесуРуслан Соболь та ...