Підписано меморандум з Городищенським центром зайнятості

4 березня 2020
Підписано меморандум з Городищенським центром зайнятості

Асоціація малого та середнього бізнесу та Городищенська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості уклали меморандум.

Домовилися про співробітництво щодо створення умов та налагодження співпраці в сфері зайнятості населення та підбору персоналу на замовлення роботодавців.

Умови.

Асоціація та Городищенська РФ ЧОЦЗ забезпечують організаційну, інформаційну, методичну, наукову, практичну, ресурсну підтримку для реалізації спільних проектів, що реалізуються в рамках даного Договору.

 Обов’язки Асоціації.

Інформувати Городищенську РФ ЧОЦЗ в узгодженій сторонами формі про перелік вакансій, наявних серед роботодавців з числа членів та партнерів Асоціації.

Брати участь у проведенні тренінгів, навчань, конференцій, круглих столів та інших заходів, що організовуються Городищенською РФ ЧОЦЗ.

Проводити консультації для фахівців, клієнтів та партнерів Центрів зайнятості з питань, що належать  до компетенції Асоціації .

 Обов’язки Городищенської РФ ЧОЦЗ.

Опрацьовувати інформацію про потребу в кадрах серед роботодавців з числа членів та партнерів Асоціації .

Вживати заходів щодо підбору персоналу для роботодавців з числа членів та партнерів Асоціації .

Брати участь у проведенні тренінгів, навчань, конференцій, круглих столів та інших заходів, що організовуються Асоціацією.

Проводити інформаційно-консультаційну роботу з роботодавцями з числа членів та партнерів Асоціації з питань, що належать до компетенції Городищенської РФ ЧОЦЗ.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
10 грудня 2020 р. в приміщенні Асоціації власників малого та середнього бізнесу відбулась ...
Асоціація власників малого та середнього бізнесу в рамках проєкту «Бути підприємцев ...
Голова правління Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь та ...