Проговорили основні правові аспекти корпоративного договору

17 жовтня 2019

11.12

У рамках співробітництва у сфері взаємодії та розвитку між Головним
територіальним управлінням юстиції у місті Києві
та Асоціацією малого
та середнього бізнесу пройшов форум на « Основні правові аспекти, 
переваги, моделі функціонування корпоративного договору у відносинах
між учасниками Товариств у відповідності до Закону України «Про товариства
з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Інформативно та змістовно поговорили про новели законодавства, пов’язані з регулюванням діяльності учасників господарських товариств у частині запровадження механізму укладання корпоративних договорів та доцільність застосування процесу медіації при вирішенні конфліктних питань. Відкрив захід очільник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко – привітав присутніх та заохочив отримувати знання та активно задавати питання доповідачам. Модератор заходу — радник очільника Головного територіального управління юстиції міста Києва Катерина Таценко зазначила, що зазвичай корпоративний договір є дієвим механізмом захисту прав учасників товариства і вдалим інструментом, що дає змогу регулювати особливості корпоративного управління в певному товаристві.

Серед спікерів — Олександр Гарагонич, професор Академії адвокатури України, директор ЮК «Бі ен Сі», адвокат, правозахисник. Він розповів про тонкощі застосування корпоративного договору у відповідності до закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Маркіян Варивода, юрист, медіатор, член правління «Центр вирішення конфліктів, медіації та права» відзначив, що вирішення проблемних питань за допомогою фахівців – наразі є методи, які вдало використовують для запобігання розглядання справ у суді Руслан Соболь, голова Асоціації власників малого та середнього бізнесу нагадав про важливість налагоджування діалогу у трикутнику бізнес-влада-суспільство, а корпоративний договір відмітив як один із альтернатив дипломатичного розв’язання спірних моментів між членами правління ТОВ. Віталій Желінський, начальник відділу – державний реєстратор з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації поділився з присутніми практичними порадами щодо реєстрації, внесення змін, а також ліквідації юридичних і фізичних осіб – підприємців в контексті проблемних питань та різночитання закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань».

На заході в актовій залі Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у м. Києві ( вул. Євгена Сверстюка, 15) присутні державні районі реєстратори міста Києва та підприємці. Кожен отримав сертифікат про участь у форумі на тему «Правові відносини, пов язані з застосуванням корпоративного договору».

Вдячність організаторам: Станіславу Куценку (Stanislav Kutsenko) , Управління державної реєстрації ГТУЮ в місті Києві, та особливо Роману Кучерявому (Roman Kucheriavyy), соорганізатору- Катерині Таценко.

Партнери заходу: ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу».

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Найжорстокішим періодом для підприємців виявився навіть не перший весняний локдаун і не ...
Фотограменти з форуму "УКРАЇНА 30" за участю Голови Ассоціації власників малого та ...
Найбільш жорстокого карантину боїться малий та середній бізнес. В асоціації власників ...