ProZorro запустив перший державний онлайнмагазин.

23 липня 2019
ProZorro запустив перший державний онлайнмагазин.

ProZorro запустив перший державний  онлайнмагазин.

  За словами, голови ГС «Асоціація власників малого та  середнього бізнесу» Руслана Соболя, онлайн магазин тягне за собою низку переваг. Наприклад, державні замовлення і постачальники з стануть більш прозорими. Зможемо простежувати ціноутворення, що визове здорову конкуренцію, а значить і контроль і варіантність між якістю і вартістю.

«Хто працював з Prozorro той знає, що після того як розмістив заявку, можеш ще дуже довго чекати оплату. Тепер стане простіше адміністратірувати взаємини та розрахунки «, — зауважив Руслан Соболь.

Він підкреслив, що роботу Prozorro визнали міжнародні арбітражі в сфері онлайн-торгівлі і взаємодії з державою.

«Це дозволяє розширити сектор учасників майданчику Prozorro», — говорить Руслан Соболь.

Prozorro, онлайнмагазин має низку переваг, які розраховані на професійних замовників.

 Так, Prozorro Market дозволяє здійснювати купівлю товарів без оголошення тендеру, як в звичайному інтернетмагазині: обрати товар через каталог, покласти у «кошик» та очікувати на доставку.

 Усі постачальники, які розмістили свій товар у Prozorro Market вже пройшли кваліфікацію адміністраторів каталогу (ДУ “Професійні закупівлі” чи ДП “Медичні закупівлі України” в залежності від типу продукції). Замовнику не потрібно проводити відбір та процедуру кваліфікації.

   «В Prozorro з’явився новий інструмент, який ще швидше і простіше за допорогові закупівлі та звіти про укладені договори. Запрошуємо замовників, яким необхідно закупити прості товари на невеликі суми зробити це в Prozorro Market — першому державному онлайнмагазині», — йдеться в повідомленні на сторінці Фейсбук ProZorro.

   Prozorro Market матиме певні особливості торгівлі. Постачальники в Prozorro Market мають розуміти особливості закупівель за державні кошти, та бути готовими укладати договори і працювати на умовах післяоплати. Протягом тижня постачальник відправить ваше замовлення.

   Під час замовлення система сама сформує чернетку звіту про укладений договір. Чернетку звіту можна буде опублікувати після укладання договору, що дозволяє обійти бюратичні перепони.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Голова Ассоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь поділився своєю ...
Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про надання допомоги застрахованим ...
Верховна Рада голосами 302 народних депутатів прийняла законопроєкт №4355 про цифрові ...