Руслан Снісаренко представить інтереси МСБ в Мінекономрозвитку

12 серпня 2019

IMG 20190605 133542   Керівник медіарозвитку ГС «Асоціація власників малого та   середнього бізнесу» Руслан Снісаренко став членом   громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і   торгівлі України.

 

   Установчі збори з формування складу громадської ради при   Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України відбулися 5   серпня поточного року. Новий склад громадської ради обирали   серед представників інститутів громадського суспільства. Із 51   присутніх – 43 проголосували за Руслана Снісаренка.

Представник Асоціації має намір брати участь не тільки у підготовці експертних пропозицій, висновків, аналітичних матеріалів з питань формування та реалізації державної політики, а й ще – максимально ефективно відстоювати інтереси власників малого та середнього бізнесу.

«Будь-яка людина може відреагувати на закон, подати петицію та чекати, поки набереться необхідна кількість голосів для того, щоб ії тільки розглянули. Законні та підзаконні акти виносяться на розгляд громадської ради при Міністерстві. Тому ми, як члени, можемо одразу ж відреагувати, якщо виникнуть питання до документу, і відправити його на доопрацювання», — розповідає Руслан Снісаренко.

Всього до складу громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України обрано 35 членів із 55 поданих заявок.

Нагадаємо, що Громадська рада при Мінекономрозвитку є тимчасовим консультативно дорадчим органом, створенним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

Строк повноважень складу громадської ради становить два роки з дня затвердження Мінекономіки її складу.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Найжорстокішим періодом для підприємців виявився навіть не перший весняний локдаун і не ...
Фотограменти з форуму "УКРАЇНА 30" за участю Голови Ассоціації власників малого та ...
Найбільш жорстокого карантину боїться малий та середній бізнес. В асоціації власників ...