Семінар ідей ділових людей у Київській торгово-промисловій палаті

23 серпня 2019

68705020 2882691905078254 7643346842461143040 n

    Незабутні емоції та корисні кейси — учасники   «Семінару ідей для ділових людей» забрали з   собою після події в Київській торгово-промисловій   палаті. Відкрив захід голова ГС «Асоціація   власників малого та середнього бізнесу» Руслан   Соболь. Поділився думками щодо сучасних   тенденцій розвитку економіки в Україні та   познайомив з  партнерами – представниками   компаний «Укрпроджект» та «Сіті Профіт», які   надали актуальну інформацію для тих, хто планує   оновлювати відділ продажу на підприємстві та   отримувати гранти під проекти та стартапи.

Ірина Петренко, доцент кафедри корпоративних   фінансів і контролінгу «Київського національного   економічного університету ім. В. Гетьмана», фахівець із грантового фінансування викликала в аудиторії жвавий  інтерес. Яскраво, харизматично та компетентно- такий виступ не залишить байдужим навіть найвибагливішого слухача. Питання лилися потоком, тож лекція Ірини плавно перетворилася в інтерактив, який продовжився в кулуарах.

Володимир Пімєнов, засновник компанії «Сіті Профіт» та   «Укрпроджект» розповів: як обрати нішу для стартапу по оновити   відділ продажу на підприємстві. Затронув тему і адаптації  та   мотивації персоналу.

Неткворкінг у перервах між виступами спікерів був жвавий:   знайомилися, дискутували, фотографувалися та домовлялися про   співпрацю з ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу».   Руслан Соболь в неформальній обстановці розповідав про поточну діяльність та плани, зокрема про програму «Бізнес UP»  та дослідження рівня обізнаності підприємців щодо взаємодії з владою .

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Найжорстокішим періодом для підприємців виявився навіть не перший весняний локдаун і не ...
Фотограменти з форуму "УКРАЇНА 30" за участю Голови Ассоціації власників малого та ...
Найбільш жорстокого карантину боїться малий та середній бізнес. В асоціації власників ...