У головному — єдність, в спірному — свобода

28 травня 2014

PC37Громадська спілка «Асоціація власників малого та середнього бізнесу міста Києва» 20 травня 2014 року біля приміщення Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, підтримала ініціативу ГС Асоціація «ЦЕНТР» щодо проведення мирної демонстрації з метою врегулювання складної ситуації, що склалася в сфері малого та середнього бізнесу, а також виявлення неправомірних дій органів державної влади по відношенню до підприємницької спільноти, яка здійснює свою діяльність в тимчасових спорудах міста Києва.

Ми, Громадська спілка «Асоціація власників малого та середнього бізнесу міста Києва», знаємо про протиправне втручання влади в громадське життя. Думки і права громадськості повністю ігноруються представниками правлячої верхівки. Влада не зважає на благополуччя сотень тисяч підприємців, які працюють в цій сфері, а всі зусилля направляє на втілення своїх «великих задумів». Ми працюємо для того, щоб ці «великі задуми» були лише міфом для органів державної влади. Тому під супроводом ГС Асоціація «ЦЕНТР» вирішили нагадати про свою позицію і проблеми підприємців, які постійно їх переслідують. Небайдужі підприємці, які працюють в сфері малого і середнього бізнесу міста Києва та інші громадські організації, котрі входять в громадську Спілку «Асоціація «ЦЕНТР», звернулися до Київської міської влади з наступними вимогами:

  1. Вивести малий та середній бізнес з «тіні», зруйнувати корупційні схеми.
  2. Прийняти рішення про надання власникам тимчасових споруд можливості укласти договори оренди землі, на підставі яких буде здійснюватись діяльність в тимчасових спорудах.
  3. Припинити використання «чорного піару» посадовими особами у сфері малого та середнього бізнесу, як засобу підвищення власного рейтингу напередодні місцевих виборів.

[widgetkit id=8]

Голова Правління Громадської спілки «Асоціація «ЦЕНТР» Cоболь Руслан Володимирович звернувся до Голови Київської міської державної адміністрації Бондаренка В.В. з вимогами виконати вище викладені вимоги. На жаль, ми не побачились віч-на-віч з Головою Київської міської державної адміністрації. Підприємницька спільнота та інші люди, які працюють в сфері малого та середнього бізнесу міста Києва, мали змогу звернутися до іншого представника державної влади в місті Києві – Садового С.М., який проявив ініціативу та вислухав вимоги громадськості.

Кажуть в народі, якщо стукати в двері, їх обов’язково відкриють. Наші старання не були марними. Щиро сподіваємося на це. Садовий С.М. пообіцяв вже сьогодні зайнятися даними вимогами, зокрема, пообіцяв включити членів Асоціації до складу Робочої Групи з приводу впорядкування розміщення, облаштування, утримання та демонтажу тимчасових споруд. Маємо надію на те, що представник органів державної влади «не словом, а ділом»виконає свою обіцянку.

Ми будемо боротися до тих пір, поки влада не почує нас та не виконає всі наші вимоги. Впевнені в тому, що хоч і кардинальні зміни не відбуваються миттєво, однак, вони є можливими.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Найжорстокішим періодом для підприємців виявився навіть не перший весняний локдаун і не ...
Фотограменти з форуму "УКРАЇНА 30" за участю Голови Ассоціації власників малого та ...
Найбільш жорстокого карантину боїться малий та середній бізнес. В асоціації власників ...