В Департаменті регуляторної політики презентовано візію Бізнес UP

5 березня 2020
В Департаменті регуляторної політики презентовано візію Бізнес UP

Сьогодні голова правління Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь зустрівся з представниками Департаменту регуляторної політики та розвитку підприємництва Мінекономіки та презентував візію програми «Бізнес UP».

Восени минулого року Асоціація малого та середнього бізнесу звернулася до політичних партій та президента України Володимира Зеленського з пропозицією розвитку економіки держави через програму«Бізнес UP».

Подробиці читаємо: Асоціація звернулась до лідерів політичних партій

Нещодавно на лист відповіли з Офісу Президента – інформацію передано до Мінекономіки, тож голова правління був запрошений на особисту зустріч з заступником начальника управління забезпечення розвитку підприємництва- начальника відділу розвитку підприємництва Департаменту регуляторної політики та розвитку підприємництва Олександром Васильчуком та головним спеціалістом відділу розвитку управління забезпечення розвитку підприємництва Сергієм Шпиченко.

Подробиці читаємо: Програму Бізнес UP розглядають в Кабміні

Під час обговорення програми «Бізнес UP» прийшли до висновку, що наразі дійсно є нагода втілювати новації та підходити до вирішення проблемних питань МСБ комплексно.

Подробіці читаємо: Візія Бізнес UP

Тож Асоціація власників малого та середнього бізнесу найближчим часом презентує візію програми «Бізнес UP» на засіданні Координаційної Ради , яка відбудеться наприкінці березня.

Автор новини: Олена Гончарова

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
10 грудня 2020 р. в приміщенні Асоціації власників малого та середнього бізнесу відбулась ...
Асоціація власників малого та середнього бізнесу в рамках проєкту «Бути підприємцев ...
Голова правління Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь та ...