Зеленський дав термінове доручення Кабміну з’ясувати настрої людей з приводу локдауна

11 січня 2021
Зеленський дав термінове доручення Кабміну з’ясувати настрої людей з приводу локдауна

Президент Зеленський доручив   Денису Шмигаль   зробити презентацію, щоб уникнути непорозумінь між владою та людьми через локдаун.

Президент Володимир Зеленський дав завдання Кабінету Міністрів, як можна швидше «провести детальну комунікацію з громадськістю» з приводу карантинних обмежень, запроваджених на період з 8 до 24 січня цього року.

Також Зеленський доручив Денису Шмигаль зайнятися презентацією всіх обмежень, «щоб бізнес розумів, як він може працювати, а також щоб уникнути непорозумінь між владою і людьми».

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль докладно розповів про ситуацію із зараженням і про стан справ у медичній сфері. Він зазначив, що завдяки покращенням у сфері медицини і збільшення кількості ліжок з доступом до кисню летальність в Україні становить лише 1,8%, тоді як у світі цей показник — 2,14%. Він також повідомив, що обмеження в Україні значно м’якше, ніж локдауни в європейських країнах, зокрема в багатьох державах введена комендантська година, а жорсткий локдаун триває значно довше, ніж два-три тижні і постійно триває. Крім того, глава уряду підкреслив, що в Україні працює транспорт, дозволена робота кіосків, продаються продукти харчування та побутова хімія.

За його словами, при карантинних обмежень в європейських країнах на прилавках продуктових магазинів не можуть бути товари інших груп, зокрема- гігієнічні засоби, побутова хімія, одяг тощо.

«Нинішній карантин розроблявся на основі карантину вихідного дня, який ми проходили в грудні і який дав серйозне зниження заражень. Ми дозволили всім працювати протягом свят, всі підприємці мали можливість заробити. Всі санітарно-епідеміологічні служби, Міністерство охорони здоров’я і світовий досвід показують, що після свят обов’язково настає зростання заражень, тому зараз запровадження суворих норм карантину є дуже правильним рішенням і дозволить уникнути катастрофи» — зазначив Денис Шмигаль.

Президент Володимир Зеленський дав доручення уряду, якнайшвидше вийти з докладною презентацією всіх обмежень, щоб бізнес розумів, як він може працювати, а також щоб уникнути непорозумінь між владою і людьми.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Податківці нагадали: якщо ви систематично отримуєте кошти на карту фізособи — це ознака ...
Голова Ассоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь поділився своєю ...
Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про надання допомоги застрахованим ...