9 квітня 2021

Дві третини українців підтримують запровадження жорсткого карантину — кількість людей «за» локдаун зросла на 9% за місяць.

Результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 6-7 квітня.

Зазначається, що 65% опитаних підтримують запровадження «жорсткого карантину», 33% – не підтримують. З початку березня підтримка карантину зросла з 56 до 65%, останніх відносно більше серед мешканців Центру, старшого населення, тих, хто боїться захворіти.

Серед опитаних 77% підтримують закриття ресторанів та кафе в рамках «жорсткого карантину», 63% – закриття шкіл, 59% – дитсадків. Натомість закриття міського та міжміського транспорту не підтримують майже 70%. За останній місяць зріс рівень підтримки закриття закладів харчування, освітніх установ та транспорту.

55% пообіцяли більше дотримуватися правил «жорсткого карантину» аніж весною минулого року. 17% – сказали, що робитимуть це менше, 26% – так само.

Щодо зараження коронавірусом, 52% хвилюються, що можуть захворіти, а 47% — ні. За останні місяці цей рівень тривожності динамічно зростає. Найвищі показники хвилювання фіксують у старшій віковій групі та серед жінок.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Приветствую вас, дорогие друзья. Ну что, уже считаем дни до окончания 2020 ...
Фото: Эрик Наман и Руслан Соболь. Председатель правления Ассоциации владельцев ...
Фото: Александр Охрименко и Руслан Соболь. Председатель правления Ассоциации малого и ...