Асоціація власників малого та середнього бізнесу провела загальні збори

4 березня 2020
Асоціація власників малого та середнього бізнесу провела загальні збори

У Торгово-промисловій палаті м. Києва 26 лютого на збори членів та партнерів Асоціації власників малого та середнього бізнесу зібралися підприємці з усієї України.

Відкрив збори голова правління Руслан Соболь, розповів про необхідність об’єднуватися  задля спільної мети – наразі зміни до Податкового кодексу України та іншіх актів викликають занепокоєння у колі підприємців, бо тотальна фіскалізація призведе до непередбачувальних наслідків для економіки держави.

Сьогодні члени Асоціації власників малого та середнього бізнесу входять до Координаційної Ради Кабінету Міністрів – присутні при обговоренні законопроектів для МСБ та висловлюють пропозиції підприємців, вносять ініціативи, які частково почуті.  Проте ще багато проблемних питань, які заважать розвивати малі та середні підприємства в державі, тож підписано резолюцію та вирішено провести круглий стіл, на який запрошено представників влади , бізнесу та суспільства.

Подробиці читайте: Направили резолюцію та готуємося до круглого столу

Директор сектору комунікацій та піару Асоціації власників малого та середнього бізнесу Олена Гончарова, підкреслила, що наразі потрібно максимально налагоджувати партнерські відносини, бо тільки спільними зусиллями можливо втілювати проекти, націлені на допомогу та розвиток МСБ в Україні.

Асоціація власників малого та середнього бізнесу та партнер юридична компанія «DICTUM» за підтримки спонсорів випускає оновлений методичний посібник на тему «Перевірки бізнесу держорганами». Тож незабаром – презентація та круглі столи,  почнемо з м. Біла Церква, а потім проїдимося куточками України.

Керуючий партнер, адвокат в юридичній компанії «DICTUM» Світлана Мороз розповіла про зміни у законодавстві щодо перевірок підприємств державними контролюючими органами. Відкритих питань залишилося забагато, тож у березні домовлено провести зустріч з підприємцями та висвітити тему з усіх боків.

Керівник сектору медіарозвитку  Асоціації власників малого та середнього бізнесу  Руслан Снісаренко,  висвітив підсумки діяльності Асоціації та запропонував присутнім частіше звертатися  за допомогою та фаховою консультацією.

На зборах членів та партнерів Асоціації власників малого та середнього бізнесу особливу увагу приділили обговоренню теми «Доступні кредити 5,7,9%» за державною програмою. Голова правління Асоціації Руслан Соболь поділився з присутніми особистим досвідом – наразі проконсультувалися в декількох банках та готуєм документи до подання. В цілому, за думкою представників бізнесу, концепт кредитування  цікавий, але недосконалий – багато обмежень, які ставлять  підприємців в нерівні умови.

Подробиці читайте: Перший досвід отримання «Доступні кредити 5,7,9%»

Перед присутніми виступила начальник управління МСБ Київської обласної дирекції АБ «Укргазбанк» Вікторія Дмитрієва, яка деталізувала умови банку для бажаючих взяти участь у програмі « Доступні кредити 5,7,9%». Спілкування перетворилося у дискусію та продовжилася під час неткворкінгу.

Директор Бізнес Школи КРОК Ольга Карпова підкреслила про важливість якісної освіти для підприємців, яка у сучасних реаліях стає необхідністю №1, бо щоб утримувати позиції  в секторі МСБ сьогодні потрібно бути не тільки оперативним, слідкуючи за тенденціями та новою інформацією, а й досвіченим на певному рівні.

Члени Асоціації власників малого та середнього бізнесу мають можливість отримувати знання у Бізнес Школі КРОК за спеціальними умовами. Окрім цього домовлено про участь у програмі інтенсивного професійного зростання підприємців «Бізнес навігатор», що дозволяє сформувати базові знання, навички та здібності, необхідні для компетентної роботи сучасного керівника — менеджера.

Керівник проектів Бізнес Школи КРОК Оксана Сєдашова та бізнес-тренер Вікторія Поліщук під час неткворкінгу, запропонували провести спільні заходи для членів Асоціації власників малого та середнього бізнесу, тож слідкуйте за анонсами.

Керівник Центру медіації та вирішення конфліктів Катерина Таценко  вразила присутніх змістовним виступом – на реальних кейсах продемонструвала як бізнес економить час та гроші у разі впроваждення медіації на підприємствах та у своїй діяльності.

Партнер та фінансовий директор в компанії «NOTA GROUP» Дмитро Рибальченко поділився з учасниками зборів членів Асоціації власників малого та середнього бізнесу практичними порадами як автоматизувати управлінську звітність завдяки IT продукту.

Асоціація власників малого та середнього бізнесу вдячна партнеру флористу Інні Кирпатій за квіти для спікерів заходу.

Автор публікації: Олена Гончарова

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
Дві третини українців підтримують запровадження жорсткого карантину - кількість людей ...
Приветствую вас, дорогие друзья. Ну что, уже считаем дни до окончания 2020 ...
Фото: Эрик Наман и Руслан Соболь. Председатель правления Ассоциации владельцев ...