Руслан Соболь зустрівся з керівником ПП «Ремводпласт Плюс»

28 травня 2020
Руслан Соболь зустрівся з керівником  ПП «Ремводпласт Плюс»

Асоціація власників малого та середнього бізнесу в рамках проєкту «Бути підприємцев почесно» зустрілася з керівником ПП «Ремводпласт Плюс» Романом Казмирським .

Голова правління Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь  розпитав Романа Казмирського про  щоденність підприємця.  Самоосвіта, постійно аналізувати інформаційний простір – як вдосконалити бізнес-процеси та що відбувається у державі? Саме на цьому акцентує увагу Роман Казмирський, бо впевнений – підприємцю важливо багато різноманітних знань, щоб встигати за тенденціями сьогодення.  Окрім цього – бути лідером не тільки серед колег та співробітників, а й взагалі мати особисту громадську позицію.

Нагадаємо, що голова правління Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь вважає, що чим більше в Україні підприємців, тим вище доходи у суспільства, а відповідно і рівень культури та свідомості значно підіймається в рази. Проєкт «Бути підприємцев» націлений на створення позитивного іміджу професії підприємець в українському суспільстві.

Стати героєм сюжету та поділитися своєю історією може кожен — ми готові робити зйомку по всій Україні. Достатньо написати або зателефонувати за вказаними контактами на сайті Асоціації та розповісти про себе.

Подробиці проєкту : Бути підприємцем почесно.

Поширити у соцмережах:
Схожі записи
10 грудня 2020 р. в приміщенні Асоціації власників малого та середнього бізнесу відбулась ...
Асоціація власників малого та середнього бізнесу в рамках проєкту «Бути підприємцев ...
Голова правління Асоціації власників малого та середнього бізнесу Руслан Соболь та ...